Dit is een nogal wat vreemde eend in de bijt.. Deze set is via K-Tec racing gekocht welke deze verkoopt zijnde voor een 19 16V, wat ook te zien is aan de oortjes die aan het fusee komen.
Alleen er is geen rekening gehouden met dat de veer bij een 16V schuin staat ten opzichte van de schokbreker. Wat hier dus resulteert in een veer die niet gelijk staat met het toplager:


Ander nadeel is, gisteren even gepast onder de auto, is dat de veer net de band aantikt, je kan het wiel nog prima ronddraaien dus het is een fractie van een millimeter.
Nu zag ik zo'n cup schokbreker van Ronald waarbij de veer helemaal niet tegen de topschotel komt maar net voor de topschotel al op z'n plek wordt gehouden door een hoedje:

Nu dacht ik dat moet op deze GAZ set ook prima kunnen, omdat er nog veel ruimte is tussen schokbreker en veer wilde ik er dus een smallere veer + onderste ringen omheen doen wat het probleem met het aanraken van de band ook oplost en daarboven zo'n hoedje en daar weer bovenop de orginele topschotel. (orginele toplager vervalt dus) (tussen hoedje en veer nog een plat kogellager allicht)
Ik ben benieuwd wat jullie denken van deze oplossing? veel auto's hebben het op deze manier, dus waarom niet bij een 16v? ben benieuwd wat jullie hier van vinden om misschien een andere oplossing hebben.